KONST / Litografier / Färglitografi 15792027
nr 1579 2027
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
"3 Mast Barque". Signerad, numrerad 16/46, daterad -70,44x52 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 63x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:15:15
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
20 nov
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner